Hizmetlerimiz

Uludağlar'ı seçmeniz için bir çok sebebiniz var!

30 yılı aşkın tecrübemizle, sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz neler?

Herkes yaptığı tasarruflar ile gerçekleştirdiği yatırımlarının kısa sürede değerlenmesini ister.Bu konuda birçok çeşitli yatırım enstrümanları bulunmaktadır.Örnek vermek gerekirse Altın.Döviz kuru,Mevduat,Borsa ve günümüzde ortaya çıkan spekülatif hareketlere yol açan kripto paralarda söz edebiliriz.
Uludağlar Gayrimenkul olarak 30 Yıldır Gayrimenkul piyasında yer almakta olup,Binlerce müşterilerimize aralarında beyaz yakalıdan tutunda esnafa,tüccar’a,sanayiciye,doktora,avukat’a ve birçok sayabileceğimiz meslek dalındaki müşterilerimizin arsa arazi yatırımlarına aracılık ettik ve etmeye devam ediyoruz.
Eğer sizlerde aşağıda yer alan çalıştığımız bölgelerde arsa,tarla satmak yada almak isterseniz her daim kısa sürede kesin çözüm üretmek isteriz.
İstanbul yolu üzeri Bölgesi 
 
Yuva, susuz, karacakaya, yakacık, Batıkent çakırlar, özevler, macun, ivedik, kardelen, yahyalar ve memlik.
 
Eskişehir yolu üzeri Bölgesi 
 
Ümitköy, Çayyolu, Alacaatlı, Yaşamkent, İncek, Beytepe , Erler ,Yapracık, Aşağıyurtçu, Yukarıyurtçu , Şehitali Ballıkuyumcu,Dodurga ve Fevziye
 
Kat Karşılığı Arsa Çalışması
 
Firmamız Batıkent Çakırlar,Eryaman Göksu,Fatih Sultan mahallesi,İncek,Alacaatlı ve Dodurga bölgelerinde iş ortağımız müteahhit firmalara kat karşılığı arsa çalışması yaparak sunmaktadır.

Firmamız Ümitköy, Beytepe, İncek,  Beysukent, Angora, Alacaatlı, çayolu, Dodurga, Fatih Sultan, Yaşamkent, Batıkent Çakırlar ve Eryaman Göksu Bölgelerinde her biri kendi bölgelerinde uzmanlaşmış gayrimenkul profosyenellerimizle Proje ve Konut Satışı Hizmeti vermektedir.

Firmamız Ümitköy, Beytepe, İncek, Beysukent, Angora, Alacaatlı, Çayolu, Dodurga, Fatih Sultan, Yaşamkent, Balgat, Çukurambar, Batıkent ve Eryaman bölgelerinde her biri kendi bölgelerinde uzmanlaşmış gayrimenkul profosyenellerimizle işyeri Alım satımına Kısa Sürede Kesin Çözümler Üretmektedir.

Firmamız Anadolu Organize Sanayi, Ostim Organize Sanayi, Aso 1.ci Organize sanayi bölgesi, Ankara sanayi Odası 2.ci ve 3.cü Organize bölgelerinde ve Ankara ivedik Organize bölgelerinde Taleplerinize Kısa Sürede ve kesin çözüm Üretmektedir.

Firmamız Ümitköy, Beytepe, İncek,  Beysukent, Angora, Alacaatlı,çayolu bölgelerinde villa alım ve satım taleplerinize Kısa Sürede ve Kesin Çözüm Üretmektedir.

Müşterilerimizden aldığımız ön talepler doğrultusunda müşterilerimizin belirlediği bölgelerde imarlı parseller üzerinde Hobi bahçesi projelerini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz

Bir gayrimenkul uzmanı ile görüşmek ister misiniz?

Aklınıza takılan soruları bize sorabilir, mülkünüzün / arsanızın satışına yardımcı olabiliriz.

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak